Webhosting a multihosting, co to je?

Webhosting je služba, která Vám umožňuje nahrát webové stránky či e-shop na internet. Jinými slovy je to Váš prostor na internetu.

Multihosting je druh webhostingu, který Vám umožňuje nahrát více stránek na webhosting, za jednu cenu. Je to zejména druh hostingu, který je výhodný pro webové developery či webmastery.


Co je pro mě lepší?


Pokud máte jeden web, se kterým chcete prorazit do světa, je pro Vás určitě jednoznačná volba webhosting.

Pokud jste webový developer, či webmaster který spravuje více webů najednou a chce je jednoduše spravovat, pak je pro Vás jednoznačná volba multihosting.


Výhody multihostingu

Za multihosting nemusíte platit za každý web zvlášť, ale máte je všechny združené pod jedním účtem. Díky tomu máte i jednodušší správu jednotlivých webů, a můžete dané weby v případě potřeby lépe propojit. Je to ideální způsob jak spravovat své klienty, v případě že budete svým klientům fakturovat jejich jednotlivé projekty, je velice pravděpodobné, že budete na multihostingu vydělávat.

V našich multihosting balíčcích nabízíme 50 webů pod jedním účtem, a díky tomu máte téměř neomezené možnosti jak naložit s rezervovaným prostorem. Více na nabídce multihostingu


Výhody webhostingu

Webhosting je zpravidla levnější, a proto je to ideální volba pokud chcete s webhostingem začínat, popřípadě máte pouze jeden či dva weby.

Naše webhostingové balíčky začínají už na 19,- Kč za měsíc, mrkněte na nabídku webhostingu


Tento web používá pouze technické cookies (PHPSESSID). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.